Masz pytania? 570 002 552

  • PLECIONKA JACKAL 20lb 20m OLIVE GREEN

PLECIONKA JACKAL 20lb 20m OLIVE GREEN

49,00 zł
  • Producent: KRYSTONKRYSTON
  • Kod produktu: 0001691
  • Stan magazynowy: Oczekiwanie na dostawę

Nasze najnowsze dzieło po raz kolejny podniosło poprzeczkę (a także kilka brwi zdziwienia).
Dla tych, którzy poszukują naprawdę doskonałej plecionki przyponowej, która obejmie szerokim spektrum wiele możliwości prezentacji, naprawdę powinni sprawdzić właśnie tą. Produkowana w całości z wysokiej jakości najmocniejszego włókna na świecie Spectra, Jackal jest w stanie z łatwością podołać wielu rozmiarom ryb.

Ta niezwykle niskiej średnicy plecionka jest wystarczająco wytrzymała, aby poradzić sobie ze wszystkimi wymaganiami, jakie może postawić przed nią współczesne wędkarstwo. Unikalna wielowarstwowa powłoka Jackala oraz proces utwardzania zapewnia, że jest ona całkowicie przyjazna rybom w przeciwieństwie do wielu innych plecionek o małych średnicach dostępnych w sprzedaży.Jej gładka, mocna, zewnętrzna powłoka nie tylko eliminuje plątanie, ale także pomaga uchronić od uszkodzeń w wyniku kontaktu z zaroślami, zaczepami, żwirem czy korzeniami, z którymi na co dzień często spotykamy się w wielu wodach. Jego wyjątkowo mała średnica oferuje wspaniałe możliwości prezentacji, podczas stosowania w sposób naturalny lub alternatywnie dzięki pozbyciu się zewnętrznej powłoki dla jeszcze większej gamy możliwości przyponów.

Po zdjęciu powłoki zewnętrznej widoczny będzie rdzeń, który jest barwiony na odcień powłoki pierwotnej, co daje świetny efekt kamuflażu. Dla tych, którzy szukają podstępu i niezawodności to jest to produkt dla Was. Super wytrzymały, bardzo mocny, Jackal komponuje się praktycznie w dowolnym środowisku dzięki doskonałemu wyborowi naturalnych subtelnych kolorów.

Napisz recenzję

Musisz się zalogować lub zarejestrować aby móc recenzować.

Zadaj pytanie do produktu

Captcha