Masz pytania? 570 002 552

Ochrona karpia

Wyświetlanie 1 do 7 z 7 (1 stron)
Oczekiwanie na dostawę

CARP'R'US

Środek do odkażania - carp doctor

31,50 zł

To specjalistyczny antyseptyczny preparat w sprayu do dezynfekcji rano po haku, drobnych obtarć i innych zmian skórnych.  Powinien się znaleźć na wyposażeniu każdego karpiarza...

Ostatnie egzemplarze

ADDER CARP

Środek do odkażania - cleandoctor spray 50ml

24,99 zł

Sprey do wygodnej dezynfekcji i odkażenia ran powstałych na skutek ukłucia haczykiem i ran na skórze karpia.Sposób użycia: Skierować dozownik w stronę rany i z odległości około 5 cm spryskać ją prepar..

W magazynie

ANACONDA

Środek do odkażania - first aid spray 50ml

29,60 zł

Spray służy do leczenia zranień powstałych w wyniku ukłuć haczykami czy ugryzień. Zastosowanie: Zranione miejsce spryskać z odległości ok. 20 cm, rana zostanie zdezynfekowana. Przed użyciem wstrząsnąć..

Oczekiwanie na dostawę

CARP ZOOM

Środek do odkażania - Fish Aid Spray

23,50 zł

Środek odkażający w atomizerze, który powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego profesjonalnego karpiarza. Środkiem tym powinno się spryskać rany po haku, jak również wszelkie zadrapania karpia przed..

Oczekiwanie na dostawę

ZADRAVEC

Środek do odkażania - fish doctor

12,90 zł

Bardzo wydajny klinik FISH DOCTOR, czyli odkażacz do ran ryb. Każdy ceniący się karpiarz obowiązkowo powinien go posiadać w swoim ekwipunku. Dobrym traktowaniem karpie na pewno się odwdzięczą...

-10% Promocja
W magazynie

UNDERCARP

Odkażacz do ran ryb karpi 50 ml

10,71 zł

11,90 zł

Specjalistyczny odkażacz do ran ryb karpi, który jest niezbędny na każdej karpiowej zasiadce.  Odkażacz do dezynfekcji ran zapobiega wdawaniu się infekcji w rany ryb oraz zdecydowanie przyśpiesza..

-20% Promocja
W magazynie

RIDGE MONKEY

Środek do odkażania - pro care fish care solution 20ml

47,92 zł

59,90 zł

Produkt stworzony specjalnie dla firmy RidgeMonkey przez zespół najbardziej szanowanych specjalistów w dziedzinie ochrony i pielęgnacji ryb w Europie. ProCare jest idealnym rozwiązaniem do pielęgnacji..

Wyświetlanie 1 do 7 z 7 (1 stron)