Masz pytania? 570 002 552

  • Spot On Dot Spod Air Black Medium

Spot On Dot Spod Air Black Medium

89,99 zł
  • Producent: NASHNASH
  • Kod produktu: T2093
  • Stan magazynowy: W magazynie (ilość: 5)

Dot Spod Air zapewnia kontrolowane nęcenie każdego rodzaju zanętą, poprzez otwarcie się w locie i wyrzucenie jej w momencie uderzenia żyłki o klips kołowrotka. Wybierz zanętę o dowolnej wielkości (od konopi po duże kulki), kierunek rzutu oraz stopień załadowania, by dostosować rozrzut zanęty. Dot Spod Air ląduje przed obszarem nęcenia, eliminując dźwięk uderzającej o wodę rakiety bezpośrednio nad zestawem.

Dzięki zastosowaniu szybko zwalniającego klipsa umieszczonego na ogonie rakiety, podczas rzutu, w momencie napięcia żyłki o klips szpuli, Dot Spod Air Drop otwiera się, umożliwiając szerokie rozrzucenie zanęty. Pusty Dot Spod cicho opada na powierzchnię, z dala od nęconego obszaru, znacznie eliminując hałas uderzenia rakiety o wodę, a jednocześnie maksymalizując dźwięk zanęty wpadającej do wody na obszarze nad twoim zestawem.

Używany z dedykowanymi wędkami Dot Spod oraz plecionką rzutową Spod/Marker Braid, Air Drop może dostarczać wszelkiego rodzaju zanęty na odległość do 160 metrów, w zależności od umiejętności rzucania.

Zadaj pytanie do produktu

Captcha