Masz pytania? 570 002 552

  • Spot On Dot Spod Impact White Small

Spot On Dot Spod Impact White Small

65,99 zł
  • Producent: NASHNASH
  • Kod produktu: T2094
  • Stan magazynowy: W magazynie (ilość: 5)

Oferujący najlepsze nęcenie klasyczną metodą rakietową Dot Spod, w 2023 roku został przeprojektowany w celu zwiększenia masy na jego przodzie, co zapewnia jeszcze większą stabilność i celność na krótszych, jak i na dłuższych dystansach rzutowych, z których jest znany. Podczas testów Dot Spody osiągały 160 metrów odległości. Idealny do wszystkich przynęt, od pływających floatersów przez pellety, ziarna oraz kulki zanętowe Dot Spod gwarantuje otwarcie się za każdym razem, nawet jeśli łowimy z zaklipsowaną żyłką, co rutynowo powoduje, że rakieta uderza bokiem o taflę. Bez ruchomych części i skomplikowanych mechanizmów powodujących zacięcie lub zepsucie, Dot Spods oferuje maksymalną prostotę, skuteczność i niezawodność.

* Łatwe ładowanie jedną ręką. Zanętę można szybko nabrać do rakiety jedną ręką z wiadra bez użycia dodatkowych narzędzi do ładowania.

* Brak mechanizmu otwierającego w części dziobowej pozwala na lepsze rozłożenie masy zanęty w rakiecie, co poprawia zasięg i precyzję rzutów

* Gwarantowane uwolnienie zanęty nawet jeśli Dot Spod wyląduje na boku

* Wszechstronność. Dot Spod może być używany z każdym rodzajem zanęty. Od mixów do Zig Riga po mikro pellety, ziarna czy kulki.

* Łatwość zwijania. Dot Spod z lekkością porusza się po powierzchni skracając czas i wysiłek podczas zwijania go do brzegu.

*Wyprodukowany i sprzedawany na licencji Spomb Fishing Limited.

Informacje o pojemności Dot Spoda można znaleźć w SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ.

Zadaj pytanie do produktu

Captcha